Кошик
8 відгуків
Матеріали та конструкціі по доступній цініОбрати

Нові склопакети iQ Spacer

Наші партнери ТОВ "Оконіка" вводить в свій асортимент нову лінійку склопакетів під назвою iQ Spacer.

11.01.19

iQ Spacer - це сучасна, гнучка, тепла дистанція не має в собі метала, який виступав би містком холоду, виконана за технологією ТЕПЛИЙ КРАЙ. Така дистанція є альтернативою для алюмінієвих, пластикових і застосовується при виготовленні «теплих» склопакетів з високим енергозбереженням. iQ Spacer складається з гофрованого алюмінію, який покритий декількома шарами поліпропілену і захисного шару проти вологи, має істотно кращі адгезивні якості в порівнянні зі звичайним бутилом.

Плюси iQ Spacer:
- Високоякісні матеріали, які забезпечують відмінну стабільність і теплоізоляцію.
- Високий індекс теплоізоляції.
- Завдяки «теплому краю» внутрішнє скло не конденсує.
- Немає кутових з'єднань, які сприяють розгерметизації.
- Відсутність металевих примикань до скла істотно збільшує звукоізоляцію.
- Економія коштів завдяки більшій енергоефективності.

Маючи в своєму асортименті найтехнологічніші і сучасні профільні системи Veka, нам не варто забувати, що велику площу вікна займає склопакет, який в свою чергу повинен відповідати заданій планці з енергоефективності. Які б енергозберігаючі, багатофункціональні, заповнені різними газами склопакети ми не вибрали, все одно залишається одна точка втрат тепла - крайова зона. Якщо в склопакеті застосована алюмінієва дистанція, то вона є містком холоду, і різко знижує температуру внутрішнього скла, з боку приміщення.
Наприклад, при температурі на вулиці 0⁰С температура крайової зони склопакета з алюмінієвої дистанцією складе 7⁰С, а з iQ Spacer 10⁰С. При температурі в -10⁰С на вулиці, різниця буде відчутнішою: 2⁰С і 9⁰С відповідно. Це значно зменшує ймовірність утворення конденсату, криги і відповідно пов'язаних з цим наслідків.

Інші новини
Контакти
 • Телефон:
  +380972785870, Юлия
  +380966303409, Роман
 • Контактна особа:
  Юлия
 • Адреса:
  бульвар Свободы, 5, Ромны, Сумська область, Україна
 • Email:
  zakaz@sdekor.com.ua
Мапа