Кошик
13 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Матеріали та конструкціі по доступній цініОбрати

Рідкі Шпалери

Декоративна штукатурка (рідкі шпалери) на основі шовкового волокна призначена для нанесення у внутрішній частині житлових та робочих приміщень. Має чудову властивість з'єднання з поверхнею та еластичністю і може використовуватися як матеріал для покриття стін, стель, а також непрямолінійних ділянок. Об'єднує в собі кращі якості традиційних рулонних і текстильних шпалер. Екологічно безпечна.

Підготовка поверхні: поверхня повинна бути сухою і чистою. Видалити старі шпалери, крейду, цвяхи та інші металеві предмети. Забруднені ділянки, а також ті, що обсипаються, слід зачистити. Якщо стіна була покрита вапняною штукатуркою, то ця штукатурка має бути повністю усунута. Головки самонарізних гвинтів та інші металеві предмети зафарбувати білою алкідною фарбою. Поверхню відшпаклювати та обробити білим акриловим ґрунтом глибокого проникнення «АКВАБЛОК» ТМ Bioplast або ґрунт-фарбою з кварцовим наповнювачем. У разі потреби застосувати водостійку грунтуючу фарбу для покращення ізолювальних всластивостей. Поверхня перед нанесенням повинна бути білого кольору або пасувати до кольору шпалер, що наносяться.

Підготовка до застосування: вміст пакету повністю висипати в пластмасову ємність з теплою водою (40-50 ° C) та перемішати вручну. Витримати 8 годин.

Нанесення: перемішати  та нанести пластиковою теркою (кельмою) в одному напрямку шаром до 1 мм. Наносити від кута до кута з одного замісу. Якщо ви залишили роботу над стіною незавершеною і кромка штукатурки підсохла, то перед продовженням змочіть висохлий край водою, а потім загладьте новий шар з попереднім.

Витрата матеріалу: дивитися на упаковці.

Термін зберігання: не обмежений.

Час висихання: при +25 ° C - 24-48 годин. Необхідно провітрювати приміщення.

 

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 13
Контакти
 • Телефон:
  +380972785870, Юлія
  +380966303409, Роман
 • Контактна особа:
  Юлія
 • Адреса:
  вул. Руденка, 18/2, Ромны, Сумська область, Україна
 • Email:
  zakaz@sdekor.com.ua
Мапа